Jaunumi

« Назад

SYNCHRO CAMP - VASARAS NOMETNE 11.04.2017 23:04

Šajā vasarā Synchro Latvia organizē projektu Synchro Camp. Mūsu skolas sporta nometne sniedz bērniem unikālu iespēju attīstīt gada laikā iegūtās prasmes, bet jaunatnācējiem iepazīt sinhrono peldēšanu un piedalīties treniņu procesā. Nodarbības tiks apvienotas ar aktīvu atpūtu, animāciju un lieliski pavadītu laiku.

Ir ieplānotas izbraukuma nometnes Melnās jūras piekrastē Bulgārijā (Varna), vienā no sporta kompleksiem skaistās un gleznainās vietās Latvijas teritorijā, kā arī dienas nometne vienā no Jūrmalas viesnīcām. Ar bērniem pastāvīgi dzīvos un uzturēsies mūsu treneri. Dienas nometnē ir iespējams piedalīties bērniem sākot ar 6 gadu vecumu.

Bulgārijā bērnus sagaida lieliska animācijas programma, kopīgas nodarbības ar vienaudžiem, sportistēm - sinhronistēm no Eiropas valstīm, jauni draugi, draudzīgs kolektīvs, silta jūra un lieliska atpūta. Nometnē Latvijā mēs piedāvāsim lielisku atpūtu pie dabas, nodarbības baseinā un ārā, dažādus konkursus, sacensības un spēles.

Mēs piedāvājam dalību maiņās sākot no 14 dienām. Nometņu darbības laiks jūlijs-augusts. Datalizēts saraksts, nosacījumi un cenas dalībai Synchro Camp projektā būs pieejami pēc 2017.gada 20.aprīļa. Bet jau tagad jūs variet iesniegt savus pieteikumus un uzdot jautājumus.

Zvaniet un pierakstieties 2017 3992 / 2017 3993 

Mēs aicinām bērnus no 7 līdz 13 gadiem, Synchro Latvia sportistes, kā arī visus tos, kuri vēlās vienkārši labi un aktīvi pavadīt brīvlaiku, atpūsties un uzņemt spēkus un enerģiju pirms jaunā mācību gada, un iespējams tuvāk iepazīties ar sinhrono peldēšanu.

Synchro Camp programma ietver:

- treniņi baseinā un ārā svaigā gaisā
- dzīvošana 2-3-4 vietīgos numuros
- 3-4 reižu ēdināšana
- meistarklases
- izklaides programa un ekskursijas

Visiem projekta dalībniekiem tiks piedāvātas atlaides un dāvanas nākamajam mācību gadam. Vairāku nometņu dalībniekiem tiks piedāvāti speciāli nosacījumi un atlaides.

PIEVIENOJIES - PIRMĀ NODARBĪBA BEZ MAKSAS!